FAQ

Jaki jest minimalny wiek, od jakiego dziecko może się bawić klockami CLICS?

CLICS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia. Dla tych 3 latków, którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki z CLICS stworzyliśmy specjalną linię: CLICS Junior. Klocki wykonane są z miękkiego plastiku w pastelowych kolorach. Łączą się one z pozostałymi zestawami CLICS z innych serii. Dla bardziej doświadczonych Budowniczych polecamy klocki CLICS z pozostałych serii.

GDZIE SĄ PRODUKOWANE KLOCKI CLICS?

Klocki CLICS produkowane są wyłącznie w Belgii, w miejscowości niedaleko Antwerpii. W tej samej fabryce są pakowane i przechowywane zanim trafią do Dzieci na całym świecie 🙂

CZY KLOCKI CLICS SĄ BEZPIECZNE?

Zdecydowanie TAK! Klocki CLICS oraz akcesoria są regularnie testowane przez niezależne zewnętrzne laboratoria. Sprawdzają czy klocki CLICS spełniają wszytskie normy i wymogi obowiązujące m.in., w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii itp. Klocki CLICS posiadają wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa.

W JAKICH KOLORACH WYSTĘPUJĄ KLOCKI CLICS? ?

W sumie jest aż 22 kolory klocków CLICS!
• 4 podstawowe kolory: czerwony, żółty, zielony i niebieski
• CLICS dostępny są również w kolorze czarnym, brązowym, fioletowym, pomarańczowym, szarym, białym i przejrzystym/transparentnym
• CLICS występują również z brokatem! Wtopiony w klocka brokat w kolorach: różowym, żółtym, zielonym lub niebieskim.Bardzo popularne wśród dziewczynek.
• CLICS dostępny jest w kolorach metalicznych: czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim, czarnym lub szarym.
• CLICS posiada w ofercie od niedawna klocki fluorescencyjne. Klocki te po naświetleniu świecą w ciemnościach przez pewien czas! Oczywiście są w pełni bezpieczne.

CO FIRMA CLICS ROBI ABY DBAĆ O ŚRODIWISKO?

Wykorzystanie energii:

Najnowsze maszyny nie zużywają więcej energii niż odkurzacz.

Korzystanie z wody:

Formy CLICS są schładzane przez wodę, która jest poddana wewnętrznemy obiegowi/recyklingowi.

Plastik talia:

CLICS dba również o ekolegię w zakresie korzystania z surowców (Polipropylen i Nylon). Pozostałości po klockach oraz elementy, które nie przeszły procedury są zmielone na drobne częśći i ponownie użyte w procesie produkcji. W ten sposób CLICS nie produkuje zbędnych odpadów.

Papier:

Wszystkie kartony CLICS i plany budowy wykonane są z papieru lub kartonu, wykonane przez producentów, którzy przyjeli FCS i / lub programów zalesiania PEFC. (Https://ic.fsc.org/)

Z KIM MOGĘ SIĘ SKONTAKTOWAĆ, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

E-MAIL: info@clicstoys.pl

TELEFON: 508 176 103 (w godzinach od 8 do 16 od pn do pt)